Reklamační řád

Reklamace

 V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je poškozené či nefunkční, postupujte dle reklamačního řádu. Vrácení zboží z důvodu odstoupení od smlouvy je popsáno v bodu Obchodních podmínek.

 Reklamaci odešlete na adresu K sázavě 52, Nespeky 257 22

  a přiložte reklamační formulář

 

Reklamační řád

 Výrobky, na které se vztahuje právo uplatnění reklamace musí být předány k posouzení ihned po zjištění závady, musí být čisté a s náležitými doklady a popisem závady, případně označeným místem závady.

 Jak postupovat při reklamaci

 

  • V případě reklamace zašlete výrobek na adresu K Sázavě 52, Nespeky 257 22. Zásilka musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Vždy prosím použijte balícího papíru nebo kartonu, tak aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě nebude zboží převzato. Doporučujeme Vám zboží pojistit.
  • Po obdržení zboží, Vás budeme neprodleně informovat.
  • Zboží musí být pro přepravu řádně zabaleno, tak aby nedošlo k jeho dalšímu případnému poškození.
  1. Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno nebo bude vrácena kupní cena.
  2. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například paragon, záruční list a jiné.
  3. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
  4. Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné.
  5. Pokud výrobce poskytuje záruku delší, je uvedena u zboží na internetových stránkách.
  6. U zamítnutých reklamací si neúčtujeme poplatky.
  7. O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem nebo přes telefon. Stejně jako při dodání objednávky budete informováni o expedici balíku a termínu doručení.